Wesprzyj akcję
Wstecz

Przyjaciele

PoMOC:

Z Grupą ATERIMA współpracujemy już od 2011 roku, kiedy wspólnie rozpoczęliśmy realizację projektu „Bezpieczna praca za granicą”. W jego ramach podejmujemy szereg działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób wyjeżdżających zarobkowo. Staramy się, by jak najwięcej osób zainteresowanych pracą za granicą rozumiało zagrożenie handlem ludźmi i potrafiło zadbać o swoje bezpieczeństwo. Grupa ATERIMA wspiera nas także w budowie Centrum Opiekuńczo-Rozwojowego im. św. Józefa. Polegamy na ich doświadczeniu w prowadzeniu biznesu, wiedzy z zakresu komunikacji i kontaktowania się z mediami. Cenimy ich spojrzenie, wiedzę, jak dotrzeć do interesariuszy.

Grupa ATERIMA:

Wierzymy w ten projekt i misję PoMOCy, dlatego zaangażowaliśmy się w jego realizację. Uczestniczymy w nim od samego początku – tworzymy i konsultujemy sprawy związane wizerunkiem i komunikacją. Stowarzyszenie ma przed sobą bardzo ambitny cel! Z pełnym przekonaniem chcemy go w tym wspierać.

PoMOC:

To dla nas ważne, że ludzie w Grupie ATERIMA wyznają podobne wartości do nas. W Centrum będziemy chcieli przekazać naszym podopiecznym niektóre z nich: np. chęć niesienia pomocy. Jednocześnie chcemy dać możliwość bezpiecznego i legalnego zatrudnienia rodzicom. Podopieczni mogą liczyć na profesjonalną opiekę, specjalistyczne wsparcie zawodowe, psychologiczne i duchowe. 

Grupa ATERIMA:

To dla nas ważne, by promować bezpieczną pracę. Dlatego idea stworzenia Centrum jest nam bliska. Cieszymy się, że Stowarzyszenie zaufało naszemu doświadczeniu i dołożymy wszelkich starań, by projekt zakończył się sukcesem!